dietetyka online

Wychodząc naprzeciw Państwa prośbom wprowadzamy dietetykę online. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą skorzystać z naszych usług, ale mieszkają w innym mieście lub innym kraju. Z tego rozwiązania z sukcesem korzystali już zarówno Pacjenci z Pomorza, Kielc, Krakowa jak i Wielkiej Brytanii, Danii czy nawet Emiratów Arabskich.

W wypadku dietetyki online, przygotowanie do wizyty, jest takie, jak przygotowanie do wizyty w gabinecie. Musimy zebrać dokładnie te same informacje, by poznać Państwa stan zdrowia, oczekiwania, cele i skonstruować dla Państwa plan.

Idealnym rozwiązaniem jest odbycie pierwszej wizyty osobiście w gabinecie, u dr Olgi Paluchowskiej lub mgr Darii Sitko, ponieważ ułatwia to prawidłowe zebranie niezbędnych danych i poznanie pacjenta. Jeżeli nie jest to możliwe, pokierujemy Państwa tak, żeby udało się to bez Państwa obecności.

Dietetyka online jest tak samo skuteczna, jak regularne uczęszczanie na wizyty, ale wymaga większej samodyscypliny ze strony pacjenta, szczególnie w zakresie samodzielnego dokonywania pomiarów masy ciała i obwodów.

Za dietetykę online w Gabinecie Dietetycznym dr inż. Olgi Paluchowskiej odpowiada mgr Daria Sitko–Walczak, prowadząc konsultacje mailowe lub skype.

Koszt dietetyki online jest taki sam jak w wypadku wizyt odbywanych w gabinecie.