szybka dieta

To owoc mojego zamiłowania do prostych rozwiązań oraz wieloletnia specjalizacja w odchudzaniu. I przekonanie, że skuteczne rozwiązania niekoniecznie muszą być bardzo drogie – w dziedzinie zdrowia każdy powinien mieć szansę z nich skorzystać.

Jeżeli jesteś osobą zdrową i chcesz jedynie schudnąć, ewentualnie cierpisz na cukrzycę typu II, insulinooporność czy masz zbyt wysoki cholesterol, poszukujesz prostego, niedrogiego planu żywieniowego – jest to rozwiązanie dla Ciebie.

W szybkiej diecie dobieramy dla Ciebie skład, gramatury i rozkład posiłków (od 3 do 5) w zależności od Twojego stanu i celu. szybka dieta ma ogromną elastyczność produktową, dzięki temu to plan bardzo wygodny organizacyjnie. Nie bierzemy w nim pod uwagę Twoich antypatii, ale z bogactwa produktów możesz wybierać to, co lubisz.

Co możesz osiągnąć dzięki szybkiej diecie?

Przede wszystkim redukcję masy ciała, częściową stabilizację poziomu glukozy i insuliny.

Jaki jest przebieg szybkiej diety?

Pierwsza konsultacja jest konieczna, by upewnić się czy Twój stan zdrowia pozwala Ci wejść na ten rodzaj planu żywieniowego, dobrać skład, gramatury i rozkład posiłków. Następnie spotykamy się co 2 -3 tygodnie by monitorować Twoje postępy, wspierać w trudnościach by rozwiązania stały się Twoim kapitałem na przyszłość. W miarę potrzeby wprowadzamy na dwa dni w tygodniu diety uderzeniowe, które pomogą Ci utrzymać stałe tempo chudnięcia.

W szybkiej diecie nie bierzemy pod uwagę Twoich schorzeń, zwłaszcza tych zapalnych czy autoimmunologicznych. Jeśli potrzebujesz głębszej regulacji metabolicznej czy uwzględnienia antypatii i nietolerancji pokarmowych wybierz któryś z planów personalnych.

Koszt szybkiej diety:

    • otrzymujesz ją w rama opłaty za pierwszą wizytę
    • koszt każdej wizyty kontrolnej to 200 zł (dr Ola – medycyna i praca z emocjami) lub 150 zł (Klaudia – przepisy i inspiracje)