kontakt

dietetyk Warszawa i online

umawianie i odwoływanie wizyt

Jako dietetyk Warszawa serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku, po wcześniejszym umówieniu wizyty do konkretnego specjalisty przez rejestrację:

rejestracja@drpaluchowska.pl
tel: 798-56-13-13
poniedziałek – piątek, godziny 10:00-20:00

dietetyk warszawa
dietetyk Warszawa

Ze względu na charakter pracy Gabinetu, nie zawsze możemy od razu odebrać telefon, ale oddzwonimy do Państwa, najpóźniej w ciągu dwóch godzin. Zachęcamy również do kontaktu mailowego.

Na wizytę zabierz ze sobą aktualne wyniki badań, informacje o przyjmowanych przez Ciebie lekach, przebytych zabiegach. obecnych schorzeniach i ich leczeniu.

Zabierz też ze sobą spis wszystkich posiłków i napojów wraz z godzinami ich spożycia. Najlepiej jeśli przygotujesz taki spis z całego tygodnia. I nie krępuj się! Nie chodzi o to, żeby przynieść „idealną kartkę”, ale o realny przykład tego jak dotychczas wyglądało Twoje żywienie. Wynotuj wszystko – nie tylko główne posiłki, ale również przekąski, owoce, napoje.

lokalizacja gabinetu

ul. Francuska 24 m 10
03-906 Warszawa, Saska Kępa
(wejście do klatki od podwórza,
pomiędzy kwiaciarnią
a restauracją Prosta Historia,
piętro drugie, bez windy)

dane firmy

LIGHT GREEN dr inż. Olga Paluchowska
NIP: 661-202-93-92
Credit Agricole Bank
38 1940 1076 3097 1385 0000 0000

Na ten numer konta możesz dokonywać opłat za wizyty (zwłaszcza online), za plany żywieniowe oraz zlecone przez nas badania. Możesz również poprosić nas przed dokonaniem płatności o wystawienie faktury. Te dane firmy będą widniały na każdej fakturze, Jeżeli potrzebujesz szerszego opisu medycznego, który uzasadnia zastosowaną dietoterapię lub dokumentuje poniesione przez Ciebie nakłady – również daj nam znać, przygotujemy je dla Ciebie.