Twój personalny plan żywieniowy

To owoc mojej kilkunastoletniej pracy jako dietetyka klinicznego ze zdrowymi pacjentami, lekko obciążonymi zdrowotnie jak tymi, którzy borykają się z wieloma schorzeniami. Również bezcenne doświadczenie zdobyte w czasie mojej własnej, niekiedy krętej i ze szpitalnymi przystankami, drodze do zdrowia.

Jeżeli jesteś osobą zdrową, chcesz schudnąć ale chcesz mieć indywidualny plan żywieniowy dopasowany do Twoich potrzeb czyli celu wagowego, wyników badań krwi a także antypatii, wykluczeń nietolerancji żywieniowych wybierz to rozwiązanie.

Twój Personalny Plan Żywieniowy się również w przypadku schorzeń jak cukrzyca typu I i II, insulinooporność, hipoglikemia reaktywna, zaburzenia gospodarki lipidowej, zespół jajników policystycznych, zespół androgenny, Hashimoto, niedoczynność i nadczynność tarczycy, celiakia, trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, alergie, reumatoidalne zapalenie stawów, migreny, choroby zapalne jelit

Co możesz osiągnąć dzięki Twojemu personalnemu planowi żywieniowemu?

To ogrom korzyści dla Twojego ciała: redukcja masy ciała, mocna stabilizacja glukozy i insuliny, działanie przeciwzapalne w schorzeniach zapalnych oraz stabilizujące immunologię w chorobach autoimmunologicznych. Dzięki dopasowaniu planu do Twoich upodobań kulinarnych posiłki są przyjemne i wciąż elastyczne – Ty wybierasz czy danego dnia masz możliwość zjeść tylko prosty posiłek czy masz ochotę na gotowanie.

Jaki jest przebieg Twojego personalnego planu żywieniowego?

W czasie pierwszej konsultacji, zbieram szczegółowy wywiad zdrowotny zawierający Twoje schorzenia, dolegliwości, wyniki badań i przyjmowane leki, Twoje nawyki i możliwości, ulubione produkty i antypatie żywieniowe, rozkład zajęć w ciągu dnia i rytm tygodniowy. Na tej podstawie w ciągu trzech dni tworzymy Twój personalny plan żywieniowy. Otrzymujesz go drogą mailową. Spotykamy się co 2 – 3 tygodnie by monitorować Twoje postępy, podpowiadać rozwiązania, a przede wszystkim wspierać kiedy masz kryzysy – to właśnie z tych kryzysowych wizyt płynie największy kapitał, który sprawia, że trwała zmiana nawyku jest możliwa i ma szansę zostać z Tobą… na zawsze. W miarę potrzeby modyfikujemy Twój personalny plan na bieżąco, by jak najbardziej odpowiadał Twoim potrzebom, wspierał Twoje ciało i był dla Ciebie możliwy do wykonania w danym momencie.

Koszt Twojego personalnego planu żywieniowego:

  • jego utworzenie to 980 zł
  • koszt każdej wizyty kontrolnej (30 minut) to 200 zł (dr Ola – medycyna i praca z emocjami) lub 150 zł (Klaudia – przepisy i inspiracje)
  • możesz wybrać również korzystny pakiet za 1900 zł, który zawiera w sobie utworzenie planu, badania 40 parametrów z krwi (wraz z krzywą glukozy i insuliny!) oraz 4 wizyt kontrolnych (po 30 minut każda, można je również łączyć w wizyty godzinne) – koszt samego pakietu tych 40 badań to obecnie cena rynkowa około 800 złotych więc warto ♥