o nas

dr inż. Olga Paluchowska

dr Olga PaluchowskaJestem absolwentką Dietetyki na SGGW. W roku 2010 obroniłam pracę doktorską z mikologii. W latach 2004 – 2009 odbywałam praktyki w Zakładzie Mikrobiologii Zakaźnej w Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie oraz Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc. Doświadczenie zdobyte w czasie pracy w szpitalu pomaga mi postrzegać problemy zdrowotne moich pacjentów w ujęciu medycznym. Dzięki dietoterapii wspomagającej leczenie grzybic udało mi się połączyć wiedzę z zakresu medycyny, mikologii i dietetyki. Przez kilka lat pracowałam jako dietetyk, między innymi w Centrum Medycznym Enel Med. Jestem również certyfikowanym terapeutą RTZ by wspierać pacjentów w pracy z emocjami pomagając im pożegnać nawyki, które nam nie służą, a skutecznie wdrożyć nowe, by zostały z nami na zawsze.

Dietetyk – Klaudia Krej

Klaudia KrejJestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, jak również certyfikowanym specjalistą SOIT (School Of Insulinresistance Therapy).

Dietetyka to moja pasja, bo uwielbiam dobre jedzenie, które służy zarówno ciału jak i duszy. Z zamiłowania gotuję i fotografuję jedzenie, a książki o tematyce dietetycznej i psychologicznej to mój stały repertuar. Poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach dietetycznych i medycznych, ale przede wszystkim asystując dr Oldze Paluchowskiej we wszystkich jej wizytach – intensywna praktyka jest dla mnie największym źródłem wiedzy.

W pracy z Pacjentem największą satysfakcję sprawia mi budowanie nowych nawyków żywieniowych, a co za tym idzie, trwała poprawa samopoczucia i jakości życia. I to w taki sposób, by było to łatwe do wykonania! Za każdą kartą w naszym gabinecie dla mnie kryje się osoba, która na swój unikatowy sposób zaczyna wspólnie z nami zapisywać nowy, zdrowszy rozdział swojego życia.

W Gabinecie dr inż. Olgi Paluchowskiej odpowiadam za prowadzenie dietetyki klasycznej, dietetyki online oraz prowadzenie wizyt kontrolnych Pacjentów będących na planach Metabolic Balance®. Tworzę z Pacjentem jego indywidualny zbiór przepisów, który opiera się na różnorodności i ulubionym połączeniu smaków, by odżywianie sprawiało przyjemność. Każda konsultacja z Pacjentem jest nauką również dla mnie – zwiększa mój apetyt… na wiedzę i nowe kulinarne rozwiązania!

Do zobaczenia na konsultacjach! Będzie tylko smaczniej 🙂

Ginekolog – Endokrynolog – Artur Drobniak

Członek zespołu medycznego Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (przy ul. Karowej w Warszawie) – czołowej polskiej kliniki zajmującej się diagnostyką i leczeniem zaburzeń hormonalnych kobiet.

Główny obszar zainteresowań dotyczy zespołu policystycznych jajników z towarzyszącymi mu zaburzeniami metabolizmu, autoimmunologicznej choroby tarczycy Hashimoto, otyłości i niepłodności. Obecnie jest w trakcie przewodu doktorskiego dotyczącego zaburzeń miesiączkowania i autoimmunologicznej choroby tarczycy.

Pacjentki Gabinetu trafiające do doktora Drobniaka mogą liczyć na dokładną diagnostykę kliniczną i laboratoryjną, pozwalającą na postawienie właściwej diagnozy, otoczenie opieką i leczeniem. Wspólnie prowadzimy wiele pacjentek uzyskując efektywny synergizm z prowadzonego leczenia dietetycznego i farmakologicznego.

Pacjentki Gabinetu przyjmowane są przez Doktora w
Klinice Femi Nature, ul. Wynalazek 2,
tel. 22 60 22 961 (w czasie rejestracji proszę powołać się na Gabinet Dietetyczny dr inż. Olgi Paluchowskiej)